Konzultace a mentoring

Začínáte s podnikáním, ale marketingem si nejste jisti? Nevíte přesně, kam se Vám vyplatí investovat své peníze a čas? Poradíme Vám, které nástroje a metody jsou nejúčinnější právě pro Vás.

Konzultace v oblasti marketingu a obchodu, které poskytujeme, Vám šetří čas i peníze. Vyvarujte se toho, abyste si podstatné informace museli zjistit metodou pokus/omyl. Konzultovat s námi můžete jednotlivé kroky či celé strategie. Rádi Vám pomůžeme při problémové situaci, ale také se na nás můžete obrátit v případě, že se pouze chystáte provést rozhodnutí a nejste si zkrátka jisti.

Korona Media nabízí také možnost obsáhlejších odbornějších vzdělávacích školení. Disponujeme zkušenými odbornými lektory z oblastí obchodu, marketingu i osobního růstu. Veškerá školení jsou konstruována na míru dle přání a požadavků zákazníků.

Mentoring je účinný způsob, jak dokážeme rozvinout Vaše měkké a manažerské dovednosti. Pokud máte zájem pracovat na svém profesním a osobním rozvoji, pak je mentoring určen právě Vám. Nahlédněte na svůj profesní rozvoj z nového úhlu pohledu. Nechte se motivovat prostřednictvím konkrétních příkladů řešení, které vychází ze zkušeností mentora. Jedná se o člověka, který je specialistou v oboru, lektorem a profesionálem zároveň. Během období mentoringu Vás povede a ukáže Vám i jinou cestu k rozvoji Vaší budoucí kariéry.